אפל משחררת קושחת בטא חדשה עבור AirPods, Pro, Max; הנה בדיוק כיצד להגדיר את זה

אפל פרסמה גרסאות בטא חדשות ליישום התוכנה שמפעילה את AirPods שלה, AirPods Pro, כמו גם אוזניות מקסימאליות של AirPods. גרסת הבטא החדשה מביאה את מספר 5B5040C כמו גם מוצעת להורדה כעת.

אפל החלה לאפשר למעצבים להגדיר את יישום התוכנה בחודש יוני, אולם הם ידרשו אייפון שמריץ iOS 16, Mac עם MacOS Ventura, כמו גם Xcode 14 ברכישה כדי לעשות זאת.

כדי להשיג את הקושחה בטא כמו גם להגדיר אותה, הנה בדיוק איך אתה דואג לעשות זאת.

שלב 1: אנו דרישה להגדיר את פרופיל ה- AirPods Pro Beta לאייפון שלך. לשם כך, אינדיקציה לתוכנית Apple Designer שלך באייפון שלך, היכנסו להורדות> הרבה יותר הורדות וכן בחר AirPods / Pro / Max Beta> הצג פרטים כמו גם הגדר את הפרופיל. אם ה- iPhone שלך ​​מבקש ממך התראה מוקפצת, לחץ על אפשרות. האייפון גם יצטרך שתכנס לקוד הסיסמה שלך כדי להבטיח כי ניתן לאשר את ההתקנה.

שלב 2: כעת, ב- Mac שלך, הציג XCode כמו גם ראש להגדרות> מפתח, נענה על ידי כותרת לקושחת בטא שחרור מראש בסעיף הבדיקה של AirPods / Pro / Max. פשוט הפוך את המתג להגדרת ON, כמו גם אתה מוגדר כמו לקבל את הקושחה החדשה של בטא עבור AirPods שלך.

עדכונים עוקבים יתייצבו באופן דומה בכל פעם שהם ישוחררו, באופן אוטומטי.

כרגע לא ידוע מה חדש בעדכון הספציפי הזה, עם זאת אנו לא מצפים שהוא יהיה משהו מרגש במיוחד. בטא אלה נוטים לכלול תיקוני באגים כמו גם שיפורי ביצועים ולא תכונות נוספות, כך שלא תובא טוב.

בסופו של דבר בטא זה יישלח לכולם כמובן, כמו גם זה עלול להתרחש יחד עם שחרורו של iOS 16.1. עדכון ספציפי זה כבר מוערך על ידי מעצבים בנוסף לאלה בתוכנית הבטא הציבורית. היינו מצפים שהעדכון יוצע מוצע ברחבי העולם במהלך השבועות הקרובים.

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

הורדה: iOS 16.1 בטא 4 שוחרר כציבור מציג קרוב

כיצד לתקן iOS מסכן 16 ניקוז חיי סוללה [מדריך]

Jailbreak iOS 16.0.2 באייפון וכן בעדכון תנאי iPad

iOS 16 תואם כמו גם מכשירי אייפד, iPad, iPod Touch

iOS 16 תכונות נסתרות: 100+ שינויים שאפל לא סיפרה לנו על

הורד: iOS 16.0.2 קובץ פרופיל OTA, קישורי IPSW שפורסמו

הורד iOS 16 קישורי IPSW סופיים כמו גם הגדר באייפון 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus [הדרכה]

אתה יכול לציית אלינו בטוויטר, או באינסטגרם, ואפילו לדאוג לדף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל, כמו גם באינטרנט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *