הורד טפטים של Huawei Mediapad M5

Huawei משחרר את הטבליות המונעות על ידי אנדרואיד בכל שנה בסדרת Huawei Mediapad. הדבר היה גם כן השנה מכיוון שהחברה הודיעה על Huawei Mediapad M5, הטאבלט האחרון במערך Mediapad לשנת 2018 מ- Huawei. ה- Mediapad M5 מ- Huawei הופך ליורש של Mediapad M4 בשנה שעברה. מבחינת הטאבלט, הוא מגיע עם שוליים רזים יותר וחיישן טביעות אצבע בחזית.

מבחינת המפרט של ה- Huawei Mediapad M5, הטאבלט המונע על ידי אנדרואיד מ- Huawei מגיע עם תצוגה בגודל 8.4 אינץ ‘המגיעה עם רזולוציה של 1600 פיקסלים על 2560 פיקסלים. ה- Huawei Mediapad M5 פועל במעבד קירין 960 והטאבלט מצורפת עם 4 ג’יגה-בייט של זיכרון RAM למגוון משימות.

מבחינת אפשרויות האחסון, ל- Huawei Mediapad M5 יש 32 ג’יגה -בתים אחסון פנימי שניתן להרחיב עוד יותר עד 128 ג’יגה -בייט באמצעות כרטיס MicroSD חיצוני. מבחינת המצלמה, ל- Huawei Mediapad M5 יש מצלמת וידאו אחורית של 13 מגה פיקסל ומצלמה קדמית נוספת של 8 מגה פיקסל. הטאבלט פועל ב- Android 8.0 Oreo וכולל 5100 ש”ח קיבולת סוללה שאינם ניתנת להסרה.

טפטים של Huawei Mediapad M5

Huawei, שהכריזה על הטאבלט האחרון של החברה, השיקה את Huawei Mediapad M5 בסדרת הטאבלטים המונעים על ידי אנדרואיד שלה. ה- Huawei Mediapad M5 מצליח את Huawei Mediapad M4 ששוחרר בשנה שעברה.

בנוגע להשקתו של Huawei Mediapad M5, יש לציין כי הטאבלט האחרון המונע על ידי אנדרואיד מהחברה מגיע עם טפטים של מניות שפותחו באופן בלעדי על ידי Huawei ונמצאו על ידי החברה בטאבלט זה.

מדברים על טפטים אלה, ישנם 10 טפטים בסך הכל שנמצאים ב- Huawei Mediapad M5 וכל הטפטים זמינים באיכות HD מלאה. מבחינת הרזולוציה של טפטים אלה, כל הטפטים זמינים ב 3200 x 2560 פיקסלים.

כמו כן, תשמח לדעת כי צירפנו את כל 10 הטפטים מ- Huawei Mediapad M5 למטה. ברכישה כדי להוריד טפטים אלה, תצטרך לקבל את קובץ ה- zip מצורף לקטע קישורי ההורדה למטה. תיקיית ZIP זו כוללת את כל הטפטים מהמכשיר באיכות מקורית.

הורד קישורים

Huawei-Mediapad-M5-Stock-Wallpapers.zip | מַרְאָה

רוצים הרבה יותר טפטים? אתה צריך לגלוש במאגר טפטים של המניות שלנו הכולל אלף טפטים מכל מותגי הסמארטפונים הגדולים באיכותם המקורית. אם אין לך את זה צריך זמן, להלן כמה אפשרויות שנבחרו ביד שתוכל לבדוק.

טפטים למלאי Oppo R11s

LG G PAD IV 8.0 טפטים מלאי

ZTE AXON 7 טפטים מלאי

Huawei Mate 9 טפטים של מלאי

טפטים של Vodafone Smart V8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *