שעון קטן, מעמיק nixie לפתח

צינורות nixie, תוך שפותחה במהלך הצינור vacuum של אמצע המאה ה -20, עדיין קיימים בנישה בקרב האקרים. זה למדי המשימה לקבל אותם, כמו גם ריצה בגלל מספר quirks, אז מקבל שעון שלם לעבוד עם צינורות nixie הוא טלאי של כבוד למי לנסות את הפרויקט. עבור כל אדם מאמין לנסות, [Tomasz] כתב ביקורת מעמיקה מאוד של שעון nixie שלו אשר חייב להיות מסוגל לעזור.

יש הרבה תיאוריה יסודית מאחורי צינורות Nixie על הדף של Tomasz כי הוא מכסה בתוכנית של הסבר השעון שלו. ככל שהתפקיד בפועל הוא מודאג, זוהי סגנון פשוט אשר מנצל לוח אחד עבור כל השעון, כולל מעגלים עבור מנורות, נהגים, microcontroller, אספקת החשמל, כמו גם DC / DC המרה. זה משיג את מטרתו של ביצוע עבודה זו ככל האפשר. את nixies שהוא נבחר היה ב -12 אשר בולטים בבית המזרח האירופי שלו, עם זאת עשוי להיות מקור מ eBay, כמו גם נשלח בכל מקום בעולם.

יש הרבה תיעוד באתר העבודה, כולל Schematics, קוד מיקרו, עיצוב PCB, כמו גם אפילו צילומי מסך של אוסצילוסקופ עבור נקודות שונות במעגל. אמנם זה לא יכול להיות שעון Nixie הקלה ביותר אי פעם, זה בהחלט קרוב, הרבה יותר מהר קריא, כמו גם את העומק ביותר להתפתח שראינו בזמן!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *